Nagyot taroltunk Kanizsán!
Nyírő Levente a legjobb 16 között!


Május másodikán Nagykanizsán egy II. osztályú utánpótlás versenyen Nyírő Levente (7. osztályos tanulónk), az U14-es versenyzőként az U15-ös kategóriát megnyerte, míg az U19-es kategóriában a legjobb 8 (!) közé jutott.
A győzelemmel az U15-ös ranglistán négy pozíciót javítva jelenleg a 16.
Gratulálunk a WSk asztaliteniszezőjének!
Kapcsolat
Mezei Dániel - elnök
mezei.daniel@wskobuda.hu
© 2024. Minden jog fenntartva.
Páll Attila- alelnök
pall.attila@wskobuda.hu
Szecsődi Attila- elnökségi tag
attila.szecsodi@waldorf-obuda.hu
Támogasd egyesületünket!
MagNet Bank
Waldorfia Sport Kör
16200137-18533062
