Nagyot taroltunk Kanizsán!

Nyírő Levente a legjobb 16 között!

5/6/20251 min read

Május másodikán Nagykanizsán egy II. osztályú utánpótlás versenyen Nyírő Levente (7. osztályos tanulónk), az U14-es versenyzőként az U15-ös kategóriát megnyerte, míg az U19-es kategóriában a legjobb 8 (!) közé jutott.

A győzelemmel az U15-ös ranglistán négy pozíciót javítva jelenleg a 16.

Gratulálunk a WSk asztaliteniszezőjének!

Kapcsolat

Mezei Dániel - elnök

mezei.daniel@wskobuda.hu

© 2024. Minden jog fenntartva.

Páll Attila- alelnök

pall.attila@wskobuda.hu

Szecsődi Attila- elnökségi tag

attila.szecsodi@waldorf-obuda.hu

Támogasd egyesületünket!

MagNet Bank

Waldorfia Sport Kör
16200137-18533062